Biz Kimiz?

Go Global Reklam Ajansı İlknur Arslantürk Çınar ve Ebru Yuvalı, tarafından 7 kişilik ekibiyle Dijital Medya alanında kurulmuştur.

Go Global Reklam Ajansı olarak 2016 yılından beri gerek Türkiye’de gerekse de yurt dışında faaliyet gösteren pek çok markalar, kobiler,esnaflar ve sağlık sektörüne dijital dünyadaki yenilikleri sunmaktadır. Firmaların 360 derece dijital performansa yönelik çalışmalar yürüterek her adımda daha kalabalık kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz. Özellikle Sağlık Sektöründe 7 yılın getirmiş olduğu deneyim ve uzmanlığın yanı sıra; her Doktorumuz için ayrı enerji ve çalışma stratejisi ile yola başlıyoruz.

bizkimiz

Neler Yapıyoruz?

slider1

Web Tasarım Hizmeti

Web sitelerin en önemli olmazsa olmazı ilk olarak tasarımıdır. Bir firma ne kadar kaliteli bir hizmet verirse versin, eğer web sitesi yapılan hizmetle uyuşmayan bir tasarıma sahipse alıcının dikkatini çekmez

Detaylar
slider2

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik tasarım hizmeti bir markanın karşımıza çıkan ilk görüntüsünün hazırlanma işlemidir. goglobalreklamajansi.com olarak verdiğiniz hizmet ya da ürünlere en uygun..

Detaylar
slider3

Sosyal Medya Yönetimi

İlk başlarda eski arkadaşların birbirlerini bulmaya çalışmaları için kullanılan sosyal medya artık günümüzde inanılmaz ciddi bir yer almaktadır. Günün her saniyesinde dünyadaki milyonlarca insanın..

Detaylar

Tanıtım Filmi

Her ne kadar tanınan, tercih edilen bir firma da olsanız, internet reklamlarının asıl amacı her zaman sizi tanımayan insanların da sizi bulmasıdır. Yani firmanızın ismini bilmeyen, daha önce duymayan bir müşterinin..

Detaylar

Reklam Yönetimi

Her ne kadar tanınan, tercih edilen bir firma da olsanız, internet reklamlarının asıl amacı her zaman sizi tanımayan insanların da sizi bulmasıdır. Yani firmanızın ismini bilmeyen, daha önce duymayan bir müşterinin..

Detaylar

Neden Biz?

01.

12 Yıllık Tecrübe

Müşterilerimiz ile karşılıklı güveni sağlayarak kurduğumuz dostluklar, bizleri istikrarımızı bozmadan bugünlere kadar başarılı bir şekilde getirmiştir.

02.

Kaliteli ve Özgün Hizmet

Özgün tasarımlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz ile sektörünüzde fark yaratan ve daima tercih edilen bir marka olun!

03.

Profesyonel Dokunuşlar

Sadece talebinize odaklı kalmayıp aynı zamanda sizin için doğru hizmeti, analize ederek tavsiyeler verip doğru yönlendirmeye çalışıyoruz.

04.

İşimizi Seviyoruz!

Verdiğimiz hizmetler bizim en önemli reklamlarımızdır. Ne kadar güzel hizmet verirsek o kadar istikrar sağlayıp işimizi daha severek yapıyoruz!

Neler Yaptık

Hemen Teklif Alın

Güvenebileceğiniz deneyim, güvenebileceğiniz hizmet. İnternetteki Yüzünüz.

Telefon Numarası

+90 212 951 07 28

Adres

Atakent Mah. 221 Sok. ROta Office no :37

Email

info@goglobalreklamajansi.com