Reklam Yönetimi

Her ne kadar tanınan, tercih edilen bir firma da olsanız, internet reklamlarının asıl amacı her zaman sizi tanımayan insanların da sizi bulmasıdır. Yani firmanızın ismini bilmeyen, daha önce duymayan bir müşterinin..

Rakiplerinizin daima önünde olun.!

Reklamlarınız için Go Global ile çalışmaya başladığınız zaman birçok hizmetimizden ücretsiz yararlanabilir, sınırsız teknik destek alırsınız. Bizimle çalışmaya yeni başlayan firmalar için hediye ettiğimiz ek bütçelerle maliyet avantajı elde eder, risk almadan daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlarsınız.

Hesap optimizasyonu sayesinde reklam bütçeniz daha verimli kullanılır, %85’lere varan oranlarda tasarruf yapabilirsiniz. Web tasarımınızı ve hesap yapınızı, anahtar kelimelerinizi ve reklam metinlerinizi; Google içerik ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilir, daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapabilir, daha geniş hedef kitlelere ulaşabilirsiniz.

internettekiyuzun.com sadece Google arama motorlarında değil Yandex ve Yahoo gibi diğer tüm sık kullanılan arama motorlarında isteğiniz doğrultusunda firmanızın arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.

İstanbul reklam firması ve Kocaeli reklam firması alanındaki tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile önce birlikte firmanız için internette en çok kullanılan anahtar kelimeleri seçiyoruz.

Sonrasında reklamınızı kimlerin görebileceğini (yaş aralığı, cinsiyet), hangi bölgedeki insanların görebileceğini, günün hangi saatleri arasında reklamınızın görüleceği gibi pek çok kriterleri birlikte istatistikler doğrultusunda belirleyerek, reklam için ayıracağınız bütçenizin kısa sürede ziyan olmasını engelleyip en verimli bir şekilde maksimum geri dönüşler almanızı sağlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz